Online Open Dag 26 januari 2022

Door de maatregelen rondom corona is het helaas niet mogelijk om jou en je ouder(s)/verzorger(s) op dit moment te verwelkomen op onze vestiging. Dit vinden wij ontzettend jammer. Sfeer proeven doe je natuurlijk het beste in onze school. Gelukkig hebben wij een mooi online programma voor jou samengesteld! Alles wat je wilt weten over het onderwijs op Terra Eelde ontdekken jij en je ouders(s)/verzorger(s) tijdens onze online open dag op woensdag 26 januari om 16.00 uur of om 19.00 uur. Gemakkelijk en veilig vanuit jouw huiskamer.

Via de link:

https://eelde.voterra.nl/leerlingen/open-dag

 

kunnen jullie om 16.00 uur of om 19.00 uur online deelnemen aan onze livestream.

Ondertussen zijn we druk aan het kijken naar de mogelijkheid om jullie nog te kunnen verwelkomen in onze school d.m.v. rondleidingen. Tijdens onze online open dag geven we hier meer informatie over, maar houdt ondertussen ook onze website en Social Media in de gaten.

We hopen jullie te mogen verwelkomen op onze online open dag.